کارگران گروه ملی فولاد ایران در بیست و چهارمین روز اعتراض شان مقابل سرپرستی بانک ملی ایران در اهواز سفره خالی پهن کردند

کارگران گروه ملی فولاد ایران در بیست و چهارمین روز اعتراض شان مقابل سرپرستی بانک ملی ایران در اهواز سفره خالی پهن کردند
شنبه۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲ آگوست ۲۰۱۷

روز شنبه 21 مرداد، کارگران گروه ملی فولاد ایران در بیست وچهارمین روزاعتراض شان نسبت به بلاتکلیفی شغلی وعدم پرداخت ماه ها مطالبات شان دست به پهن کردن سفره خالی مقابل سرپرستی بانک ملی ایران در اهواز زدند.
به گزارش ایلنا، یکی از کارگران گروه ملی فولاد ایران گفت: نزدیک به 6 ماه است که حقوق های کارگران پرداخت نشده است.
وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود بیان کرد: صبح امروز برای چندمین بار به بانک ملی سرپرستی اهواز مراجعه کرده ایم ولی با درهای قفل شده آن مواجه شدیم.
این کارگر تصریح کرد: بازگشایی مدارس نزدیک است و ما حتی توان خرید یک مداد یا پاک کن را برای فرزندانمان نداریم چه برسد به مبالغ سنگینی که مدارس از ما می خواهند.
وی تاکید کرد: الان ماه ها است که در هزینه درمان و خرج و مخارج عادی یک منزل مانند تهیه نان مانده ایم و نمیدانیم چه کنیم.
وی گفت: کارگران این شرکت از 2 ماه پیش اعتراضات خود را به مدیران شرکت اعلام کرده اند و مدیرعامل این شرکت به آنها وعده 10 روزه پرداخت حقوق را داد اما به گفته کارگرها هنوز این اتفاق میسر نشده است.
قابل یادآوری است که دور جدید اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد ایران دراعترض به بلاتکلیفی شغلی و عدم پرداخت حقوق ازروز29تیرماه آغازوتا به امروزادامه یافت. طی یست وچهار روزگذشته این کارگران در راستای دست یابی به مطالباتشان تجمعاتی دراین واحد تولیدی،استانداری خوزستان،مقابل شعب بانک ملی ومصلای مهدیه شهر اهوازبرپاداشتند.