نماینده مجلس: کمک های مردمی ارسال شده اما دریافت نشده/ مردم همچنان با مشکل جدی آب، برق، اسکان و تغذیه مواجه هستند

(تیتر از جنگ خبر)
خانه ملت
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس گفت: کمک های مردمی ارسال شده اما متاسفانه این کمک ها دریافت نشده و مردم همچنان با مشکل جدی آب، برق، اسکان و تغذیه مواجه هستند.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با انتقاد از اینکه زلزله زدگان دالاهو، سرپل ذهاب و ثلاث باباجانی به دلیل کمبود چادر دومین شب را نیز در سرما سپری کردند، افزود: منابع آبی تخریب شده و مردم نیاز جدی به آب آشامیدنی دارند از سویی برق و گاز نیز همچنان قطع است.

وی با یادآوری اینکه دیشب جلسه کمیته بحران با ریاست وزیر کشور و حضور وزیر بهداشت، دبیر مجمع تشخصیص مصلحت نظام و برخی از مسئولان ستاد بحران استان و کشور در استانداری کرمانشاه برگزار شد، ادامه داد: مقرر شد امروز بخشی از مشکلات زلزله زدگان مانند قطعی برق و گاز حل و فصل شود انتظار می رود امروز به وعده های داده شده عمل شود.
...
نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه مردم کرمانشاه در زمان جنگ ویرانی ها را تحمل کردند و هنوز آثار جنگ در این مناطق مشهود است، تصریح کرد: وعده های مسئولان نباید فراموش شود؛ مردم کرمانشاه وعده ها را فراموش نمی کنند و از مسئولان تقاضا دارند این وعده ها را عملی کرده و در جهت مشکلات شان گامی جدی بردارند./