اطلاعیه کارگران گروه ملی صنعتی فولاد پس از مجمع عمومی روز پنجشنبه ۱۵ آذر ۹۷بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و دعای خیر
با مشاهده جلسه امروز و شنیدن نظرات همکاران ، نمیتوان هیچگونه نکته ایی را یاد آوری و یا مسئله ایی را تذکر داد. اجتماع همفکری امروز فرهنگ ، درک و شعور بالای کارگر شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز را بر همگان نمایان ساخت. اجتماعی بی نقص ، نظرهایی سازنده و مردانی محکم و استوار ، اما بی ادعا که حتی یدک کشیدن عنوان همکاری با آنان باعث افتخار و سربلندی می باشد. پیرو جلسه امروز و شنیدن نظرات مختلف ، آینده روشن شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز اجتناب ناپذیر و حتمی می باشد. امروز شاهد حضور چهرهای جدید و نظرات مختلف جدیدی از پشت تریبون آزاد این جلسه بودیم که امیدواریم این ظهور ادامه داشته و شاهد حضور خواهرانمان در این اعلام نظرها نیز باشیم ، تا بتوانیم با هم و در کنار هم آینده پر برکت شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز را رقم بزنیم.
برادران و همکاران گرامی، برای نجات شرکت گروه ملی صنعتی فولاد اهواز یک قدم بیشتر باقی نمانده و شما برای برداشت این قدم ،هر آنچه در توان داشتید و حتی بیش از توان خود را در طبق اخلاص گذاشته و با تمام وجود تقدیم کردید. بخوبی از حال همکارانی که در این تجمعات دچار ناراحتی جسمانی شده و سلامتشان به خطر افتاده اطلاع داریم ، همکارانی که با هزینه شخصی برای سایر دوستان آب آشامیدنی تهیه میکنند، همکارانی که علیرغم خطرات امنیتی در اول صفوف تجمعات، حقوق خود و همکاران را فریاد میزنند.
گروه ملی امروز معنای واقعی اتحاد و برادری اقوام و ایرانی واحد را به تجسم کشید . تک تک این کارها و جز به جز این اعمال در ذهن و خاطره تمام ما حک شده و باقی خواهد ماند و این شما هستید که تاریخ را رقم خواهید زد و درسی برای آیندگان خواهید شد. امیدواریم این از خودگذشتگی ها ذره ایی به چشم مسئولین آمده و اندکی احساس مسئولیت کنند.
به اطلاع همه همکاران و دوستان عزیز میرسانیم که همچون گذشته تا رسیدن به اهدافمان
-بازگشت شرکت به بدنه اصلی دولت
-ورود مستمر شمش و مواد اولیه
-راه اندازی تمام خطوط تولید و تهیه تجهیزات و قطعات مورد نیاز
-فروش مستمر محصولات
_حل مشکل بیمه کارگران
-پرداخت مستمر و به موقع حقوق

قدمی به عقب باز نخواهیم گشت و در پاسخ به نامه اقای غفوری که در کانال روابط عمومی منتشر نموده اند عرض میکنیم که برادر بزرگوار ، دوصد گفته چون نیم کردار نیست ، پس تا زمانی که این نتایج شکل عملی به خود پیدا نکنند در حد حرف باقی می مانند. گوش های ما هم از حرف پر است.
صد قدم ما برداشتیم ، یک قدم شما بردارید تا بهم نزدیک تر شویم.
منبع کانال تلگرام ایران کارگر