بازداشت مدیر تئاترشهر و کارگردان نمایش "رویای شب تابستان"

ایلنا
مدیرعامل خانه تئاتر با اشاره به بازدداشت موقت مدیر مجموعه تئاترشهر و مریم کاظمی کارگردان نمایش «رویای شب تابستان» گفت: سعی ما بر این است که مساله پیش آمده به صورت مسالمت‌آمیز حل شود و مشکلی پیش نیاید.

در پی حکم قضایی مبنی‌بر توقیف نمایش «رویای شب تابستان» به کارگردانی مریم کاظمی، به دلیل مشکلی که مرتبط با تیزر نمایش پیش آمده بود، کارگردان این نمایش و مدیر مجموعه تئاترشهر بازداشت شدند. بازدداشت موقت این دو نفر به دلیل این بوده که روند رسیدگی به ماجرا تا پایان وقت اداری امروز (یکشنبه ۱۸ شهریور) طول کشید.

شهرام گیل‌آبادی در گفتگو با ایلنا، درباره این اتفاق گفت: اداره کل هنرهای نمایشی در جریان این بحث بوده و سعی‌اش بر این بوده که موضوع مسالمت‌آمیز حل شود. تخلفی صورت گرفته و نظر قاضی محترم این بوده که این بازداشت شکل بگیرد. سعی ما بر این است که موضوع با موافقت قاضی محترم به صورت مسالمت‌آمیز حل شود و مشکلی پیش نیاید.

گیل‌آبادی با بیان اینکه تا این لحظه در حال پیگیری این مساله بوده‌اند، گفت: تلاش‌مان بر این بود که امشب ملاقاتی شکل بگیرد اما چون بازداشتگاه قوانین خاص خود را دارد این امر ممکن نشد. اما قاضی محترم قول داده تا فردا صبح این اتفاق ممکن شده و پیگیری‌های بعدی انجام بگیرد.