اطلاعیه سازمان چریکهای فدایی خلق ایران: پاسخ ما به تبهکاری خامنه ای: قیام برای آزادی

ایران نبرد
سحرگاه امروز شنبه ۱۷شهریور ۱۳۹۷ ، ۳ تن از فرزندان قهرمان و مقاوم مردم کردستان به دستور خامنه ای جنایت کار اعدام شدند. زنده یادان رامین حسین پناهی، زانیار و لقمان مرادی به جرم آزادیخواهی و عدالت طلبی بازداشت و به خاطر مقاومت و پایدارای به چوبه های دار سپرده شده و با سرفرازی به شهادت رسیدند.

در رویدادی دیگر بامداد امروز، سپاه منفور پاسداران به دستور ولی فقیه جمهوری اسلامی پایگاههای حزب دمکرات کردستان ایران و حزب دمکرات کردستان را مورد حمله جنایتکارانه قرار داد که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از فعالان این احزاب شد. برخی از شهدای این اقدام تبهکارانه عبارتند از: زنده یادان ابراهیم زیوه ‌ای، سهیلا قادری، هاشم عزیزی، فاروق حسن خیاط، نسرین حداد، مختار قادرپور و ..

در حالی که اتوریته ولایت ننگین خامنه ای در کف خیابان به وسیله مردم سراسر ایران به سُخره گرفته شده، این قدرتنمایی پوشالی و دهن کجی به افکار عمومی ایران و نهادهای بین المللی مدافع حقوق بشر نمی تواند ضعف و بن بست رژیم را لاپوشانی کند. پاسخ مردم ایران به تبهکاریهای خامنه ای چنین است: قیام برای سرنگونی رژیم استبداد مذهبی ولایت فقیه برای آزادی و عدالت.

سازمان چریکهای فدایی خلق ایران اعدام زنده یادان رامین حسین احمدی، زانیار و لقمان مرادی و تهاجم موشکی به پایگاههای حزب دمکرات کردستان ایران و حزب دمکرات کردستان را محکوم کرده و شهادت رزمندگان راه آزادی را به خانواده آنان، به مردم ایران به ویژه مردم دلیر کردستان و به تمامی آزادیخواهان تسلیت می گوید.


سازمان چریکهای فدایی خلق ایران
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۸ سپتامبر ۲۰۱۸