قاسم سليماني به همراه تيم تروريستي اش بور شد! - عباس رحمتي


قاسم سليماني فرمانده سپاه قدس و تروريست معروفِ فرستاده خامنه اي به عراق بامداد جمعه ٣ ژانويه ٢٠٢٠در راه فرودگاه بغداد بهمراه هشت تن از فرمانده هان تروريست كشته شدند.
ابو مهدي مهندس معاون فرماندهي حشدالشعبي و محمدكوثرياني از رهبران حزب الله لنبان و مسئول كيس عراق همراه قاسم سليماني بوده اند كه همگي كشته شده اند.ازپيكر متلاشي شده ي قاسم سليماني فقط دستش باقي مانده كه شناخته نمي شد.امما هويتش از انگشترش شناخته شده است. سلیمانی و تیم تروریستی اش بدنبال عملیات گسترده ای علیه هواپیماهای آمریکایی در فرودگاه بغداد بودند.
وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون،در بیانیه‌ای اعلام کرد: با دستور رئیس جمهوری (دونالد ترامپ)، ارتش ایالات متحده در اقدامی قاطع و دفاعی برای حفاظت از پرسنل آمریکایی، قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران که در فهرست تروریستی قرار داشت، را کشت.


همزمان با افزایش گزارش ها در این رابطه، خبرگزاری هایی چون رویترز، آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه هم اخبار مشابهی را به نقل از مقام‌های عراقی و گروه حشدالشعبی منتشر کردند.
و دقایقی پس از آن نیویورک تایمز، واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان هم با انتشار اخباری فوری از کشته شدن قاسم سلیمانی در جریان این حمله خبر دادند.
در نخستین واکنش‌ها از داخل ایران محسن رضایی از فرماندهان سابق سپاه پاسداران ایران و دبیر فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام این کشور در توییتر از "انتقام سخت علیه آمریکا" سخن گفته است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا هم در همین شبکه اجتماعی پرچم ایالات متحده را بدون هیچ توضیحی توییت کرده است؛ نوعی اهتزاز مجازی پرچم این کشور که معمولا رهبران آمریکا برای بیان افتخار و اقتدار کشورشان انجام می‌دهند.
سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای بامداد جمعه تایید کرد قاسم سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد کشته شده است.
سپاه پاسداران می‌گوید، «در حمله بالگردهای آمریکایی به یک خودرو در بغداد قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس» کشته شدند.
حشد الشعبي در حساب کاربری توییتر خود خبر كشته شدن قاسم سليماني و ابو مهدي مهندس در جریان حمله به كاروان آنها در فرودگاه بغداد را تاييد كرد.
مهمتر از اين خبر، دستگيري "قيس خزعلي" فرمانده الثبات اهل حق و هادي العامري فرمانده حشدالشعبي را در جاده ورودي به بغداد دستگير كرده اند! بدين ترتيب طومار تروريستي در عراق و منطقه خاورميانه در هم پيچيده شد..
، حالا ديگر اکنون ترامپ بخوبی فهميده است كه با نيروهاي نيابتي رژيم نبايد شوخي كرد او قولهايی به آنها داد و نيروهايي كه سالها باج گيري كرده اند، قولها را رد می کردند .آمریکا فهمید ديگر اينكه نيروهاي ميداني را زدن فايده اي ندارد . اين بار عاملان و عامران تروريست راميزند! اين عمليات نشان دهنده خشم آمريكا از کشتن نفر آمریکایی و اشغال سفارتشان در منطقه سبز بغداد در روزهاي گذشته است. اين عمليات ، نشان دهنده مسئله ديگري هم نیز هست شايد آمريكا تصميم گرفته است دكان تروريست را در منطقه تعطيل كند!امما باید مبارزه کرد.
قاسم سليماني گفته بود؛ اگر اشك رهبر را ببينم ايران را به خاك و خون مي كشم !ولي ديديم چگونه در سرزمين عراق به خاك افتاد! قاسم سليماني و تروريستهاي همراهش چه هدفي را در فرودگاه بغداد دنبال مي كرد؟!
در اين عمليات تروريستهاي ديگر را هم دستگير كرده اند و از تمامي آنها فيلمبرداري شده است. از دستگير شدگان " فالح فياض " يكي ديگر از رهبران حشد الشعبي است. رژيمي كه موجوديتش به تروريست وابسته است و امروز با كشتن قاسم سليماني و تروريستهاي وابسته به آنها ديگر نيروي ميداني ندارند و روزبروز ضعيف تر خواهند شد . سليماني به رهبر هميشه در خانه اش گفته بود اگر لازم باشد براي حفظ جمهوري اسلامي هزاران نفر را در ايران و منطقه خواهيم كشت .تروريستهايي كه تا ديروز خط و نشان براي مردم ايران مي كشيدند امروز تعداد زيادي اشان بر خاك افتادند و اين براي مردم ايران خبر خجسته اي است تا مصمم تر درراه سرنگوني به ميدان بيايند.