مُرده گردونی ولايت فَقِيه ! - عباس رحمتيچه شده ا ست ترا اینهمه مرده پرستی؟

در بهمن ١٣٥٧ و در بدو ورود خميني به ايران ، نخست بنا بود او را به دانشگاه ببرند ، ناگهان مسير او را عوض كردند و سر...کج کردن و ماشين بليزر كرايه اي (م رفیق دوست) را به سمت قبرستان بهشت زهرا، هدايت كردند .از آن تاريخ به بعد، همگان ديدند كه بر خلاف وعده هاي سر خرمن خميني، از آزادي و آباد كردن كشور،خبری نشد! درهمان قدم اول، مشخص شد کشتار را در دستور کارخود دارند ! همه دیدیم چگونه كشتار را از پشت بام همان مدرسه ي محل اقامتش شروع كرد و امروز مي بينيم ، قبرستانها را آباد و گور خوابها هم زیاد و جنگ را هم نعمت نامید! آنهمه اهن و طولپ، كشور را با جنگ و خونريزي مواجه کرد و بعد نیز ويران كرد!هدف اول خميني براي صدور انقلاب بود كه تروريست راهم در برنامه كار خود قرار داد. خمینی مرد و خامنه ای با کمک رفسنجانی رهبری را قاپید! سالها پس از مرگ خمینی می گذرد، امروز ولي فقيه مسلمين جهان ،خامنه اي در خدعه و تزویر از او پيشي گرفته است، او نه تنها ادامه دهنده راه رهبرش است كه يك سُوَر هم بر عملكرد ارتجاعی او نيز زده است.گروه هاي تروريستي زيادي را تشكيل داد از جمله ،حزب الله و سپاه قدس و حمايت از حماس ،حشد الشعبي و گروه هاي فاطميون و...او خود را ولايت فقيه ورهبر شيعيان جهان ناميدو با حمايت مالي فراوان ،جنايات زيادي با همين نامهاانجام داد تا جمهوري فاشيستي مذهبي اش را همچنان حفظ كند!جنايات از سالهاي ٦٠ و ٦٧ شروع شد در زندانها نسل كشي براه انداختند و ترورها را درخارج كشور ادامه دادند. درسالهاي ٧٨ به كوي دانشگاه حمله بردند و خيابانهاي ايران را به خاك و خون كشيدند! افرادي مانند قاسم سليماني و حسن روحاني و قاليباف و احمدي نژاد و دهها تن ديگر از آدم كشان خامنه اي را همراهي كردند. سلیمانی به عراقی ها گفته بود "ما با سرکوب و کشتار همه را آرام کردیم شما نتوانستید!"درسال ٨٨ ميليونها تن براي گرفتن راي شان و نه به خامنه اي و رژيمش به خيابانها آمدند، كه با سركوب و كشتار گسترده چماقداران ولايت فقيه مواجه شدند. تازه ترين اين جنايات در آبان ماه ٩٨ بود . او پس از فرستادن، آتش به اختيارهايش به خيابان دستور شليك بر جمجمة و قلب معترضينِ به بنزين را صادر كرد! اين يكي، نشان از اوج آدم كشي هيستريك خامنه اي داشت .به معناي ديگر، درواقع این يك بن بست سياسي ايدئولوژيك است كه ديكتاتوربزرگ را به چنين عملكردهاي وا ميدارد! حال پس از بن بست ايدئولوژيكي سعي دارد با «مُرده كشي جنازه گردونی » اهل بيت خود را راضي نگه دارد او در طول سالها حكومتش براي خروج از هر بن بستي كه دچارش ميشود به كشتار متوصل ميشود. در هر مقطعي به ابتكارهاي ارتجاعي سركوب از نوع روسيه اش دست ميزند و مرتب مظلوم نمايي هم ميكند تا به نيروهاي سركوبگرش روحيه دهد!او سعي كرد از جنازه ي سليماني بيشترين بهره را ببرد! روش نخ نما را به نوع ديگري در معرض آزمايش قرار داد «مرده كِشي » در اوج مظلوم نمايي!!
رژيم فاشيستي مذهبي ، پس از كشته شدن قاسم سليماني و فرمانده ي حشد الشعبي ابومهدي المهندس و چند فرمانده ديگر همراهش در خاك عراق با فرمان ولايت فقيه به ابتكار ديگري دست زد، تابوت كشي در مدارس كه نهايت سقوط فكري يك رژيم را به نمايش مي گذارد!تابوت هاي ساختگي از قاسم سليماني ميخ بر تابوت رژيم كوبيدن بود.
قاسم سليماني كي بود؟
او نوجواني بود كه نه تحصيلاتي كلاسيك و دانشگاهي داشت و نه در دانشكده ي نظامي تعليم ديده بود. در نوجواني شاگرد بنّايي بود كه بعدها به سازمان آب كرمان ميرود و از آنجا به عضويت سپاه (پاسداران) افتخاري درآمد. در جنگ ايران و عراق گرداني متشكل از نيروهاي رمزي كرمان را تشكيل داد و بعد لشكر ٤١ ثارالله راتشكيل ميدهد به فرمان خامنه اي فرمانده سپاه نيروي قدس ميشود كه بعد ها به يك فرمانده تمام اختيار تبديل ميشود. بي لياقتي او در عملياتهاي والفجر هشت و كربلاي ٤ و كربلاي ٥ وقتي مشخص شد،كه هزاران نو جوان از بهترين فرزندان مردمان ايران را به كشتن داد. بايد توجه داشت كه خميني و محسن رضايي و هاشمي رفسنجاني و خامنه اي در اين عمليات ها ،بي تقصير نبودند.قاسم سليماني ،در جنگهاي داخلي كردستان در سركوب اين خطه مبارز پرور ایران زمین شركت داشته است. درسال ١٣٧٦ بدستور خامنه اي به فرماندهي سپاه قدس منصوب شد. در سركوب و كشتار دانشجويان در ١٨ تير سال ١٣٧٨ از امضاء كنندگان نامه فرماندهي سپاه بود. ميگويند سليماني با داعش مبارزه كرده است !در حاليكه اينها خود داعشي شيعه هستند كه از چهل سال پيش در ايران بوجود آمده اند و امروز در بوجود آمدن داعشِ سني هم نقش مهمي داشته اند كه در اين بحث نمي گنجد( در مقاله بعدي خواهم نوشت ). بايد گفت داعش در سال ٢٠١٤ بوجود آمد. زماني كه داعش شهرهاي سوريه و عراق را گرفته بود و تا موصل هم پيشروي داشتند. تا آنزمان خبري از نيروهاي سپاه قدس و حشدالشعبي نبود و كاري نتوانسته اند انجام دهند. اگر اين نيروهاي بين الملي نبودند، داعش تمام منطقه را اشغال كرده بود ."لارقيه"/ موصل كه مركز قدرت داعش بود با فداكاريهاى كردها و حمايت هوايي آمريكا سقوط كرد و نه قاسم سليماني و نيروهاي حشدالشعبي! اين را براي ثبت در تاريخ مي نويسم!هنگاميكه كوردهاي سوري در جنگ با داعش حدود ٢٠ هزار كشته ميدادند و پيش از ٥٠ هزار زخمي داشتند قاسم سليماني براي حفظ قدرت بشار اسد و حفاظت حريم حرم زينب و مبارزه با مخالفان بشار اسد به او خدمت مي كرد! يادمان نرود بيش از ميليونها تن آواره سوريه اي را كه دنيا را تكان داد! يك نويسنده سوري نوشت : مرگ جنايتكارى مثل قاسم سليماني مثل نوعي عدالت بود كه سوري ها بدنبالش بودند. سليماني ، خدمتي به ايران نكرد. سليماني كسي بود كه مي گفت اگر اشك رهبر بريزد، ايران را با خاك يكسان مي كنم!او در رابطه با اعتراضات عراق ، عراقي را به سركوب تشويق ميكرد ، گفته بود: ما با سركوب مردم ،توانستيم اوضاع را ساكت كنيم . شماهم همين راه سركوب را در پيش گيريد!
چرا مرده كشي و مرده گردونی؟!
حال پس از كشته شدن فرمانده اي كه با پهبادهاي نقطه زن چنان مورد اصابت قرار مي گيرد كه فقط دستي با انگشتر از او باقي مي ماند. براي رژيمي كه در روضه خواني استاد است، مظلوم نمايي ساده ترين كارهاست. ولایت فقیه ميخواهد مظلوميت او را جهاني كند. مظلوميتي كه از حسين به عاريه گرفته است و سالهاي زيادي است كه نانش را ميخورد.
رژيمي كه پيش از چهل سال با تحريك احساسات مردم و روضه خواني زندگي كرده است اكنون سعي ميكند دوباره با فريب و نيرنگ و با تزویر با مرده كشي از بحرانهايي كه گرفتارش شده است ، خود را بيرون بكشد. رژيمي كه در اين گونهِ فريب كاري استاد است. اين بار با روش شوروي سابق كه پايگاه مردمي خود را ضعيف ميديد و در تشيع جنازه استالين ده هزار تن را با قطار مجاني به مسكو كشاند، اينها هم سعي كردند، براي تشيع جنازه سليماني جمعيت رابا مترو مجاني به مراسم بياورند! شوروي در پنجم مارس ١٩٥٣ سه روز را براي عزاي عمومي تعطيل كرد. كاركنان دولت موظف به شركت در مراسم وداع با ديكتاتور شدند! دو ميليون تن در وداع بزرگ حضور پيدا كردند كه پانصد تن به دليل ازدحام جان خود را در تشيع مخوفترين ديكتاتور تاريخ از دست دادند!امما شوروي تصاوير هوايي اش را گرفت و آنرا پاي سند مردمي اش گذاشت.
قاسم سلیمانی کشته شد . چند موشک به پایگاههای خالی امریکا در عراق زده شد . یک هواپیمای مسافر بری اوکُرایین به با ۱۶۷سر نشین ایرانی به زمین کشیده شد !!!
درست بعد از ٦٧ سال امروز جمهوري فاشيستي مذهبي كه با بحران مشروطيت روبرو است همان سناريو استالين را در تشيع قاسم سليماني اجرا كرد.سه روز تعطيل عمومي همراه با مترو رايگان ، در كرمان هم راههاي فرعي خيابان شريعتي را بستند تا جمعيت بيشتر به جمع بيايند.علي مطهري هم إذعان كرد: جمعيت متراكم و چشم گير باشد نتيجه اينكه بيش از ٧٨ كشته و تعداد زیادی مصدوم شدند!امما ولايت فقيه تصاوير هوايي اش را گرفت تا آنرا سند مردمي بودنش اعلام كند![1]
خامنه ای با ژست يك قهرمان پشت تریبون رفت.امما در جلدیک بزدل ظاهر شد !حداکثر سوء استفاده از جمعیت تشییع کننده در مراسم قاسم سليمانی را کرد و حضور مردم به نفع نظام مصادره شد . سهم ۷۸ کشته در تشیع کرمان یک ابراز تاسف شد . معترضین آبانماه پیاده نظام دشمن شدند و ۲۰۰ میلیون یورو، معادل ۳ هزار میلیارد تومان به جیب سپاه پاسداران قدس واريز شد. آمریکا و جمهوری اسلامی هر دو خود را برنده میدانند . درپايان ،هزینه را در اين وسط مردم پرداخت كردند.
قاسم سلیمانی به رهبریِ سپاه قدس از جمله مامورانِ رژیم برای توسعهِ ایدئولوژیکِ ولایتِ فقیه و سیاستهایِ تروریستیِ رژیم در خاورمیانه بوده است، در بسیاری از فعالیتهای امنیتی و نظامی در این کشورها و بویژه در عراق و لبنان دخالتِ موثر داشت ویکی از مهره های اصلی در کشتار مردم سوریه بود. سپاه قدس علاوه بر دخالت در امور منطقه، در سیاستهایی سرکوبگرانهِ داخل ایران نیز شرکت میکرد و از جمله اینکه در سال ١٣٧٨، سلیمانی یکی از فرماندهانِ سپاه پاسداران بود که نامه تهدیدآمیز را به خاتمی درمورد ضرورت سرکوب شدیدترِ جنبش دانشجویی امضا نمود.
مُرده كِشي ولايت فقيه!
پس از كشته شدن قاسم سليماني و تروريستهاي همراهش خامنه اي قصد داشت از او يك ژنرال اسطوره بسازد، بخاطر اين بود كه جنازه پودر شده او را كه فقط دستي با انگشتر عقيقي از او باقي مانده را درعراق و چند شهر ايران گردانده تا حداكثر استفاده راببرد! جمهوري فاشيستي مذهبي با استفاده از مذهب شيعه و شيعه گري ، مظلوم نمايي كرده و از تاكتيك هاي كهنه استفاده كرده تا بدين وسيله ، مردم را به خيابان بكشاند از كشاندن اين جنازه ميخواست كشتار آبان ماه را در ذهنها پاك كند! غافل از اينكه ننگ رژيمش با اين حقه ها هرگز پاك نمي شود.
با بحرانهايي كه رژيم ولايت فقيه در آن گير كرده است ، چنين حركات پوپوليستي هم ديگر جواب ندارد! درست است كه خامنه اي قاسم سليماني را تا مرحله ژنرالي بالا برده بود تا آنجا كه پول زيادي را در اختيار او گذاشته بود، حسن نصرالله رهبر حزب اله لبنان از سليماني دستور مي گرفت و سرمایه هاي كشور را هم خود به لبنان مي برد! سليماني با پشتوانه ولايت فقيه دولتي در درون دولت بوجود آورد بر اساس گزارشات گمرگ ايران ، سپاه قدس ٢٥ اسكله دريايي در پنج بندر ايران دارد كه مركز واردات و صادرات خود سپاه قدس هستند بدون اينكه مقامات كشور در آن دخالت داشته باشد .از واردات اتوموبيل تا هزينه سنگيني براي تروريست را در منطقه فراهم ميكنند. نمونه آن هم كمك ٢٠٠ ميليون دلاري بعد از مرگ سليماني به سپاه قدس است .
كشته شدن قاسم سليماني موقعيتي را براي رژيم در ِگل فرورفته ولايت فقيه بوجود آورده كه تابوت بدون جنازه اش را با تشيع كنندگان كريه اي و با جمعيتي سانديس خور به نمايش گذاشت ، تا آبروى به جوي رفته را باز گرداند.
همانطور که اشاره شد،رژيم هاي فاشيستي هميشه بدنبال نمايش جمعيت بعنوان طرفدارانش است و ولايت فقيه هم درست پاي جاي آنها مي گذارد تا براي رژيم رو به زوال و درمانده اش راه گشا شود. از طرفي با اين كار مي خواست جنايات آبان ماه (١٣٩٨) را پاك كند غافل از أن كه ننگ را با رنگ نمي توان پاك كرد. همه مي دانيم بعد از گراني بنزين ، اگر رژيم پا به گور اجازه به مردم ايران مي داد ميليونها تن به خيابانها مي ريختند واين را خامنه اي بخوبي فهميده بود كه به مزدورانش دستور آتش به اختيار داده بود.
پس از قيام آبان ماه و كشته شدن ١٥٠٠ تن از زن و مرد ايراني و هزاران تن، زخمي كه برجاي گذاشت. {رویتر} ولايت فقيه ، جنازه قاسم سليماني را بهانه قرار داده و شهر به شهر مرده كشي براه انداخت تا ذهن ها را در جامعه منحرف کند امما باز غافل از اينكه مردم جنايات در روز روشن را هرگز فراموش نخواهند كرد. رژيم ولايت فقيه نمي داند، نظامي كه با بحرانهاي عميق اقتصادي و سياسي مواجه است و دستش تا آرنج به خون آغشته است نمي تواند با مرده گردي كاري از پيش ببرد ! گيريم چند روزي و يا چند ماهي را هم با اين روش سر كند با گرسنگي و فقر و بي خانماني مردم چه خواهد كرد؟ با آگاهی نسل جوان اینترنتی چه خواهد کرد ؟با اين همه رانتخوار و دزد در راس حكومتش چه خواهد كرد؟ با كمبود و كسري بودجه و با نابساماني هاي گسترده مانند سيل و اينهمه ويراني چه خواهد كرد؟با جناياتي كه از تهران تا بوئينس آيريس انجام داده است چه خواهد كرد و امروز با بحران شليك به هواپيماي أوكرانيني چه خواهد كرد؟ با گزارشات گوناگون سازمانهای بین المللی چه خواهد کرد؟ آيا راهي جز سرنگوني براي چنين رژيمي باقي خواهد ماند؟
--/---------------
[1] مهران عالم‌زاده، شهردار اصلاح‌طلب کرمان، پیرامون مراسم تشییع سلیمانی گفته است: -اقدامات ما برای تشییع سلیمانی- نزدیک سه میلیارد تومان برای شهرداری هزینه در برداشت که شهرداری کرمان وظیفه خود می‌دانست برای این مراسم انجام دهد!
به گزارش مشرق، او در صحبت‌های خود همچنین اظهار می‌کند: در این راستا شهرداری کرمان، با چاپ ۱۴ هزار مترمربع بنر به این مناسبت، نصب ۵ هزار متر پارچه مشکی، چاپ و انتشار ۷۰ هزار پوستر، نصب حدود ۳ هزار پرچم و استفاده از تمامی بیلبوردها و استرابوردها برای این مراسم، در عوض کردن حال و هوای شهر به خصوص مسیر تعیین شده و میدان آزادی تلاش خود را برای مناسب سازی محیط انجام داد.
عالم‌زاده گفته است: در این مراسم، حدود ۱۴۰ میلیون تومان گل آسیب دیده که باید دوباره کاشته شود