بيت خامنه اي وتيم امنيتي ،براي مهار خبرها ونه ويروس كرونا! - عباس رحمتیبرای اولین بار در شهر ووهان چین، پس از اینکه مردم بدون علت مشخصی دچار سينه پهلو شدند و واكسن و درمان‌های موجود مؤثر نبودند، نوع جدیدی از كرونا ويروس شناسایی شد که ابتدا به آن عنوان nCov2019 داده شد و با عبور تعداد قربانیان ویروس کرونا از مرز ۱۰۰۰ تن، سازمان جهانی بهداشت برای بیماری ناشی از آن نام رسمی کووید ۱۹ را انتخاب کرد.
ويروس كرونا چطور به ايران راه يافت؟
ويروس كوو١٩موسوم به كرونا ويروس اولين بار در قم وارد شد. تعداد زيادي از طلبه هاي چيني را وارد ايران كردند. تا بالاخره ويروس مسري كرونا را وارد ايران كنند. «معاون وزير گفته بود بالاخره اين ويروس به خاطر مسري بودنش امكان درگيري آن وجود دارد. كما اينكه اگر كشوري دور وبر ما موارد مبتلا داشتند خوشبختانه توكشور ما با تاخير ورود پيدا كره است !»
تعجب آور است اين دروغ به بزرگي را در جلوي دوربينها مي گويند! اين در حالي است كه در مركز ايران ٢ تن سفر خارجي نداشتند و مبتلا به كرونا مُردند! دو نفري كه نمي دانند چگونه و از چه راهي گرفته اند حالا مي گويند با تاخير ورود پيدا كرده است.
جالبتر اينكه ما اول كشته داديم بعد و نوع ويروس را تشخيص دادند! بايد پرسيد چرا اولين شهروندان غيرچيني و همسايگانش از فاصله ٥٨٥٩ كيلومتر از ووهان چين يك ايراني بايد باشد ؟! چرا براي چيني هاي گردشگر در كشور ايران، جشنواره چيني بر گزار مي كنيد؟! خوب وقتي كه سپاهيان پاسدار موشك را از هواپيما تشخيص نمي دهند و باز سپاه با هواپيمايي ماهان مسافر چيني واردايران مي كند تا خرج آن موشكها را در بياورد!ورود ويروس كرونا كشنده به ايران براحتي آب خوردن صورت مي گيرد.
رژيمي كه براي كمتر نشدن جمعيت سه در سدي اش براي راهپيمايي ، هفته ها ورود ويروس كرونا را از ايرانيان مخفي نگه ميدارد حالا مي گويند خوشبختانه ديرتر به ایران آمده است ! جالبتر اينكه ولايت فقيه رژيم بجاي آموزش به مردم و مهار ويروس و چاره انديشي براي جلوگيري از اين ويروس كشنده تيم ويژه ای براي مهار خبر تشكيل مي دهد!
مردم ايران ، بدانند ، تيم امنيتي خامنه اي توسط علي اكبر ولايتي براي مديريت ويروس كرونا تشكيل شد. اعضاي اين تيم از بيشتر سركوبگران رژيم تشكيل شد.
تهرانچي- صديقي- صياد مرادي - جهان پور - وأعظي- علوي- فدوي حسين سلامي ( فرمانده سپاه) عزيزاللهي - إسكندرية - فيروزآبادي- اشتري - سردار رحيمي - منتظري - كاتب - بروجردى - يوسفي پور إبراهيمي - أصغري - يادگاري - پور محمدي (احتمالن خودش هم مبتلا به كرونا شده است) - لاريجاني - گويا- شريعتمداري - خرازي - بندپي- مرتضوي - رضايي و شكور!همينكه اين اين تيم تشكيل شد تجهيزات بسياري گم مي شود.
يازده كاميون ماسك و دستش و تجهيزات پزشكي گم شده است ( احتمالن دست برادران قاچاقچي سپاه )
ولايتي گفته است خبرش نبايد درز پيدا كند. طرح سپاه در پخش كردن ويروس در منطقه فاش شده است اين افراد اكثرن از سپاه و يا طلبه هاي قم هستند و يا از طريقي به ج اسلامي وابسته اند كه با تيم بيت رهبري درارتباطند.
فشار بر دكتر ها و پرستاران زحمتکش!
رژيم، دكترها و پرستاران را تحت فشار قرار مي دهد كه خبرها را انتشار ندهند با اين حال خيلي از پرستاران و پزشكان شريف براي اطلاع مردم ، به هر شكلي كه مي توانند خبرها را به بيرون درز مي دهند!
همانطور كه قبلن نوشته ام ، در اين زمان هم باز حفظ نظام از جان مردم براي رژيم با اهميت تر است ، به همين دليل است كه بيشتر پزشكان و پرستاران را تهديد كرده اند تا خبرها ي ويروس كشنده به بيرون درز پيدا نكند! سپاه مسئوليت تيم سركوب را به سرپرستي ولايتي بعهده دارد. در همين رابطه تمامي تجهيزات پزشكي را از جمله ماسك و كيت هاي تشخيص آزمايشگاهي را در محله هاي مختلف تهران و شهرستانها انبار كرده است .[١]تا شايد بتوانند بيشتر بفروشند و يا به گروه هاي تروريستي به عراق و لبنان و سوريه بفرستند!
رژيم فاشيستي مذهبي در مورد كرونا از ابتدا به مردم دروغ گفته بود تا بتوانند انتخابات كذايي مجلس يازدهم ١٣٩٨اسفند)را برگزار كنند! به همين دليل ابتداء چند نفر كشته شده اند و بعد از برگزاري انتخابات تازه
* دادستاني و معاون اول قوه قضائيه با بخشنامه اي تاكيد كرده اند كه خبر هاي انتقال ويروس كرونا به داخل زندان ، به بيرون درز پيدا نكند! ( البته درز پيدا كرده است) رژيم تماميت خواه ويروس كرونا را كاملن امنيتي كرده است و بجاي پيداكردن راه حل و مقابله با ويروس ، مرتب مردم را تهديد و حتا به دستگيري افراد مي پردازد.
حسين سلامي و سعيد جليلي هم اعلام كرده اند كه" خبرهاي ويروسي ،نبايد به بيرون درز پيدا كند!چون خبرها براي رهبري ( خامنه اي) سّم است ! "اينها مي خواهند شرايط را در دست بگيرند تا رهبر عالي قدرشان بيشتر بماند و بيشتر جنايت كند يعني جنايت تا لب گور! يكي ديگر از اهدافشان، ربودن رهبري دولت از دست روحاني است. به همين دليل مسئول تمامي اين نابساماني را روحاني و دولت بنفش اش مي دانند، با ورود«كرونا» فشار را روي روحاني بيشتر شده است .
با اينكه ولايتي خود يكي از تخصص هايش بيماري التور( عفوني)مي باشد امما معلوم نيست چرا براي جلو گيري از انتشار اين ويروس اقدامي نكرده اند؟در اين رابطه كافي بدانيد، خود تيم برگزيده خامنه اي اجساد و كشته شدگان مبتلا به كرونا را ضد عفوني نكرده و آنها را دفن ميكنند!
فقط سه آمازيشگاه براي ويروس كرونا! لازم است بدانيد ، در سراسر ايران هشتاد و سه میلیونی فقط سه آمازيشگاه براي تشخيص ويروس (كوو١٩) كرونا وجود دارد. در حاليكه تعداد مثبت به ويروس كرونا بيش از سي هزار تن مي باشد و فقط در قم ٢٠٠ تن و در سراسر ايران ٣٣٣ تن جان خود را از دست داده اند و ابْتِلاي مردم به اين بيماري و ويروس كشته روزبروز رو به افزايش است. آمار كشته ها، خود نشاندهنده اين است كه دولتي بر ايران حاكم نيست كه دل در گروه ميهن داشته باشد، تا چاره اي براي مهار اين ويروس بكار برند.بيشتر كيت هاي آزمايشگاهي تقلبي است كه مثبت و منفي ويروس را دقيق مشخص نمي كند. اين نشان دهنده مسئوليت ناپذيري تيم خامنه اي است از طرفي كساني كه از بين ميروند درقبرستان ضد عفوني نشده وبه خاك مي سپارندكه بسيار خطرناك است تعداد زيادي را بدين صورت به خاك سپرده اند! تيم خامنه اي نه براي مهار ويروس كه براي سركوب تشكيل شده است و تا آنجايي كه مي تواند خبرها را كتمان ميكند، تا رهبري بيشتر زنده بماند!
جالب تر اینکه افراد و نهادها هر کدام آماری می دهند و هیچ کدام هم هدیگر را قبول ندارند!برای مثال، وزير بهداشت قبلن گفته بود اظهارات نماینده قم را قبول ندارد که گفته بود پنجاه نفر در قم از بیماری کروناویروس ٢٠١٩ جان باخته‌اند او گفته بود "اگر تعداد فوت شدگان قم تاکنون یک چهارم این عدد هم باشد، استعفا می‌دهم!" امما امروز (شنبه) مي بينيم آمار كشته شده در قم از مرز ٢٠٠ تن گذشته است!
فرار آخوندها از قم :
وقتي مشخص شد كه ويروس كرونا ابتداء از قم سر در آورد، كار به جايي رسيد كه بنا بود قم را قرنطينه كنند ولي، ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ایران تاکید کرده که "با قرنطینه قم موافق نیستیم؛ قرنطینه مربوط به پیش از جنگ جهانی اول، برای طاعون و وبا است و اکنون چینی‌ها هم از قرنطینه‌ای که شده راضی نیستند."
حالا آخوندهاي قم به دنبال شهرهاي بدون ويروس كرونا مي گردند!آنها بجاي اينكه به ضريع فاطمه بچسپند و شفاف رااز او بخواهند به ماهشهر و كيش و...گريخته اند و در هتلهاي پنج ستاره پناه برده اند، مردم بايد اجازه اقامت به اين موجودات را ندهند و اينها را از اين شهرها بيروني كنند تا شفاي خود را در زيارتگاه ها بدست آورند.
باز كردن مدارس :
حسن روحاني رئيس جمهوري باز گشايي دوباره مدارس را اعلام كرد! امما بعدن اوضاع را وخيم ديد و حرفش را پس گرفت.اين هشداري است به مردم ايران ! به فرزندانتان اجازه ندهيد به كلاسهاى درس بروند تا تكليف ويروس كرونا نامعلوم است و هيچ اقدامي براي مهارش صورت نگرفته دانش آموزان و دانشجويان دانشگاهها سركلاسها نرفته و در خانه بمانند. كارمندان و كارگران بايد كار را تعطيل كنند. توجه داشته باشيد رژيم توسط سپاه مي خواهد دست به صدور بحران كرونا بزند. اين دستور ضد انساني در حالي صورت مي گيرد كه بيش از ٨٩٣ تن آزمايشهايشان مثبت بوده است و تاكنون تعداد زيادي به كرونا مبتلا شده اند. يك آمار ديگر نشان مي دهد كه سي و پنج تن از اين تعداد جان خود را از دست داده اند، آخرين آمار قربانيان درسراسرایران ٣٣٣ تن است .با روش هاي آخوندي نه تنها اين ويروس كنترل مي شود كه روزبروز تعداد بيشتري به اين بيماري مبتلا خواهند شد.
از تعداد سي هزار تن مثبت به ويروس كرونا سه هزار نام وجود دارد كه مبتلا به ويروس كرونا شده اند كه بيماري هاي اينها را به دروغ تشخيص هايي مانند بيماري قلبي ، تنفسي ، سكته قلبي و.. از آنها نام برده اند هرگز فرزندان خود را به مدرسه نفرستيد اين يک فاجعه جهاني است.
آخرين هشدار:
سپاه پاسداران با همکاری تیم خامنه ای در جنایتی سازماندهی شده از ویروس کرونا به عنوان ابزار صدور بحران استفاده می کند. از طریق کانالها و امکاناتی که دارید بویژه نمایندگان حوزه انتخابی خود و رسانه های خبری اقدام به افشای این جنایت و اطلاع رسانی برای مقابله با آن کنید. در روزهای اخیر کشورهای زیادی اعلام کردند که ایرانی هایی که از ایران برگشته و وارد این کشورها شده اند مبتلا به ویروس کرونا بوده اند. رژیم ابتدا آن را در سراسر ایران پخش کرد و اکنون به همه جا صادر می کند. زیارتگاههای قم و مشهد و ... اصلی ترین مراکز تولید و صدور این ویروس بوده و هستند. باید با این جنایت سازماندهی شده مقابله کرد.
هواپیماهای ماهان و آسمان در انتقال ویروس از همان ابتدا فعال بودند.
پنهان کاری و جلوگیری از اطلاع رسانی و عدم اقدامات پیشگیرانه لازم بخشی از این سیاست جنایتکارانه است.
___________________________________________________________________________________
[١] آدرس انبارهاي تجهيزات پزشكي:
١- تهران- فرجام شرقي مسير شهيد عبادي كوچه رحمتي
٢- تهران ، خيابان پيروزي خيابان يكم نيروي هوايي، فرعي ٣١ تير يك.
٣- تهران، خيابان ري ،كوچه فدائيان اسلام ، كوچه كوهپايگاني ، مسجد ولي عصر.
٤- تهران، خيابان ١٧ شهريور جنوبي بعد از تير دوقلو نبش بن بست شهيد أسدي
٥- تهران، خاني آباد جنوبي خيابان ميعاد جنوبي خيابان ٦٣ م
٦- تهران ، منطقه ١٩ بزرگراه آزادگان خيابان شقائق بلوار ميلاد.
در مراكز استانها و شهرستانها، تجهيزات پزشكي و ماسكها و كيت هاي تشخيص را در واحدهاي بسيج و سپاه