برخی از بیانیه های «کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر» (شهریور و مهر 99)


منبع: توئیتر و فیس بوک ثوره تشرین (انقلاب اکتبر)

تاکید بر مسالمت آمیز بودن انقلاب اکتبر
شماره 271، چهارشنبه 5 شهریور 1399 – 26 اوت 2020
بسم الله الرحمن الرحیم- انقلابیون قهرمان در میدانهای آزادی وشرف؛ آزادگان بصره و ذیقار و بغداد و تمامی استانهای انقلابی؛ کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر، شما را به التزام کامل به مسالمت آمیز بودن تظاهرات فرا می خواند و از شما می خواهد که به فراخوانهای شک برانگیز و دو پهلو مبنی بر بکار گیری سلاح یا تشکیل گردانهای مسلح کشانده نشوید. مروج این مسایل، بازوان رژیم ایران، شبه نظامیان جنایتکار هستند که فراکسیونهای سیاسی حاکم فاسد را نمایندگی می کنند و برخی از آنها نیز زیرلوای انقلابیون، مخفی شده و به دروغ به اسم آنها صحبت می کنند. این توطئه های کثیف برشما تاثیرگذار نیست، چرا که شما هوشیارتر از نیرنگهای آنها هستید، این یک دام خبیث از سوی دم و دنبالچه های رژیم ایران است که هدف آن غلبه کردن بر انقلاب پر برکت شما و پیش بردن طرحهای شان برای انجام کشتارهای وحشیانه بعد از آنست که بیش از 30 هزار شهید و مجروح تقدیم کرده اید. شهدایی که با سلاحهای صدا خفه کن و تک تیراندازها و بمبهای شبه نظامیان و احزاب حاکم کشته شده اند.
از این رو شما ای قهرمانان، نسبت به افرادی که در کمین انقلاب دام گسترده اند، هوشیار باشید، وبدانید که رمز پیروزی انقلاب بزرگ عراق که از اکتبر 2019 آغاز شد و دنیا را به احترام واداشت، مسالمت آمیز بودن آن و التزام جوانان انقلابی و تمرکز آنها بر روی حقوق مشروع شان و پایان دادن به رژیم سهمیه ای، فرقه گرای منحوس و افشای فاسدان و باز پس گیری میهن از چنگال باندهای حاکم بود. باندهایی که به کشتار و تروریسم و ایجاد رعب و وحشت علیه تظاهر کنندگان صلح جو می پردازند. تظاهر کنندگان به خیابانها آمده و سینه های خود را سپر رویارویی با شبه نظامیان سفاک رژیم ایران و ظلم وستم دولتهای به طور مداوم شکست خورده منطقه سبز کرده اند. آنچه که تضمین کننده استمرار ما در پایان دادن به حاکمیت احزاب فاسد و شبه نظامیان آن و همزمان بر روی هوشیاری و همکاری شانه به شانه برای حفاظت از فعالان و تظاهر کنندگان می افزاید، شیوه های مسالمت آمیزمان و افزایش آهنگ تظاهرات از طریق هماهنگیهای مشترک است. کمیته سازمانده، فراخوانهای تسلیح انقلابیون و رویارویی مسلحانه را محکوم می کند. این کمیته اطمینان دارد که جوانان شورشی با آگاهی خود، این فراخوانها را رد کرده و با ایمان فزاینده به مسالمت آمیز بودن انقلاب که در کاکل خود به یاری خدا به پیروزی محتوم منتهی خواهد شد، به مقابله با آن می پردازند.

پلا سخارت با تروریستها جلسه می گذارد. او از اختیارات بین المللی خود فراتر رفته است
شماره 277، یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ـ ۴ اکتبر ۲۰۲۰
کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر دیدار ننگین نماینده دبیرکل سازمان ملل در عراق، جنین هنیس پلاسخارت، با مسئول جنایتکار شبه نظامیان کتائب حزب الله، مورد حمایت رژیم ایران، عبدالعزیز المحمداوی ملقب به «الخال، ابو فدک» را محکوم می کند. عکس 2
این ملاقات عامدانه و به قصد تحقیر روشن خونهای شهدای تظاهر کننده و مجروحان آن، در اولین سالگرد انقلاب اکتبر 2020 صورت گرفت. این جنایتکار (ابو فدک) مسئول کشتار فعالان مدنی و آدم‌ ربایی تظاهرکنندگان صلح جو و شکنجه و ترور آنهاست. او مسئول تیمهای آتشباری با موشکهای کاتیوشا بر روی هیاتهای خارجی جهت اجرای دستورات اربابش، قاآنی است که از او دستورات را دریافت می کند. قاآنی جانشین قاسم سلیمانی جنایتکار شده است، او به عمد در دفتر کارش بر روی دیوار عکس قاسم سیلمانی و معاونش ابو مهدی المهندس را نصب کرده که چالشی آشکار به احساسات عراقیان و مادران داغدیده و پدرانی است که جگر گوشه های خودشان، انقلابیون قهرمان اکتبر را از دست داده اند. پلاسخارت از مرز اختیاراتی که دبیرکل به او سپرده، فراتر رفته است. وظیفه او ارایه کمک به عراق در زمینه‌ های مختلف است نه اینکه اقدام به ملاقاتهای مشکوک و هماهنگی با قاتلان مردم عراق کند. کما ا ینکه این کار او مغایر با فراخوانهای ارگانهای سازمان ملل برای تثبیت حاکمیت عراق و غلبه بر سلاحهای افسار گسیخته در دستان شبه نظامیان و افشای جنایت علیه بشریت توسط این باندهای خارج از قانون است. همچنین حسابرسی از فاسدان و باز گرداندن کسانی است که به اجبار از دیار خود کوچ داده شده اند.
کمیته سازمانده از دبیرکل سازمان ملل خواهان فراخواندن فوری جنین هنیس پلاسخارت و حسابرسی از او به دلیل این عمل غیر اخلاقی و غیرحرفه ‌ای مبنی بر ملاقات با قاتلان مردم عراق است. این کار او چراغ سبز و مشروع کردن استمرار قتل فعالان مدنی توسط تک تیراندازها است. این عمل توهینی به احساسات تمامی عراقیان است که از ظلم و ستم شبه نظامیان مورد حمایت رژیم ایران از سال 2003 رنج می برند. عکس 3
تظاهر کنندگان و تمامی مردم عراق، کارزارهای خود را افزایش خواهند داد و خواهان ترک فوری عراق توسط پلاسخارت هستند زیرا او دردها و رنجهای مردم عراق را فدای منافع مالی از طریق تجارت مشکوک و قراردادهای تجاری با احزاب حاکم کرده است که توسط دستیار او محمد النجار اداره می شود.

فراخوان به مردم آزاده عراق
شماره 280، سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ـ ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰
عکس 4
برای شرکت در راهپیماییهای مسالمت آمیز خیابانی در تمامی بخشها و شهرستانها و مراکز استانها در روز 23 اکتبر 2020 در آماده باش و آمادگی کامل باشید. این فراخوان ما مختص برادران و خواهرانمان در استانهای غرب و شمال عراق برای تایید کامل انقلاب اکتبر است. این انقلاب، مردم عراق را از زاخو تا فاو نمایندگی می کند. برای تظاهرات از خانه های خود خارج شوید و به خیابانها بیایید تا ظلم و فساد و سلاحهای افسار گسیخته و تسلط شبه نظامیان و نفوذ رژیم ایران را نفی کنید. تا پارلمان فاسد و حکومت شکست خورده که درحال تلو تلو خوردن است را مردود شمرده و نفی کنید.زیرا اگر رژیم سهمیه ‌ای فرقه گرای فاسد، سرنگون نشود، عراق برپا نخواهد شد و دچار سرنوشت نامعلومی خواهد شد.
روز 23 اکتبر 2020، با خودروهایتان با انواع موتورهایتان در خیابانهای شهرها با برافراشتن پرچم عراق و عکس تمامی شهدا که آخرین آن شهدای قتل عام روستای الفرحاتیه (یکی از روستاهای بلد که اخیرا شبه نظامیان به طرز وحشیانه ‌ای تعدادی ازجوانان این روستا را قتل عام کردند که اجساد 8 تن تا کنون پیدا شده است) به حرکت درآیید. به دنیا با قاطعیت تمام اعلام کنید که اشغالگران عراق را نمی پذیرید. این تظاهرات برای کسب آمادگی جهت راهپیمایی 25 اکتبر 2020 است که در آن انقلابیون از تمامی استانها به طرف دروازه های منطقه سبز سمت و سو خواهند گرفت و کسانی که به دلیل تسلط شبه نظامیان جنایتکار منطقه ‌شان، نمی توانند تظاهرات و راهپیمایی کنند باید پرچم عراق را بالای منازل خود به نشانه حمایت از انقلاب اکتبر (ثور تشرین) نصب کنند.
انقلابیون ما؛ روز 25 اکتبر کسی مجاز نیست به نیابت از شما وارد مذاکره شود ما چادر مشکوک حیاد (بی طرف، غیر جانبدار) را مردود می شماریم. روز 25 اکتبر نه چادرها و نه تحصن را به رسمیت نمی شناسیم، بلکه سمت و سوی ما منطقه سبز برای رسیدن به ساختمان پارلمان (کانون فساد و مفسدان) و اخراج واسطه ها و دنبالچه ها و پایان دادن به رژیم سهمیه ای فرقه گرای نفرت برانگیز برای همیشه است.

شکوه و جاودانگی از آن شهدای انقلاب اکتبر. بهبودی عاجل برای مجروحان مان و آزادی ناپدید شدگان اجباری از زندانهای شبه نظامیان.

منبع: نبرد خلق شماره ۴۳۰، پنجشنبه اول آبان ۱۳۹۹ ـ ۲۲ اکتبر ۲۰۲۰