رای اداره کار برای بازگشت پرسنل اخراجی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس به کار

(تیتر از جنگ خبر)
ایسنا
اداره کار شهرستان بندرعباس حکم به بازگشت به کار پرسنل اخراجی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس داد.

به گزارش ایسنا، این نیروها درحالی‌که تا پایان شهریور سال جاری با پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس قرارداد داشتند، در پی تصمیم‌های مدیریتی مبنی بر انتقال این نفرات به مجموعه پیمانکاری، از تاریخ 11 شهریور از ورود به پالایشگاه منع شده بودند.

اداره کار شهرستان بندرعباس طی جلسه‌ای که در 15 شهریورماه با حضور نماینده حقوقی و مدیر منابع انسانی پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس، نماینده‌های کارگری و کارفرمای اداره کار و نیز نمایندگان پرسنل اخراجی تشکیل شد، پس از استماع نظرات طرفین و با توجه به مدارک، شواهد و قراین موجود که طرفین ارائه کردند و نیز با توجه به اینکه شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس و نمایندگان آن هیچ دلیل موجهی برای اخراج این نفرات و در ادامه انتقال آن‌ها به مجموعه پیمانکاری ارائه نکردند، به‌اتفاق آرا حکم به بازگشت به کار این پرسنل داد که در تاریخ 25 شهریور به طرفین ابلاغ شد.

این حکم شامل 5 صفحه است که 3 صفحه آن مربوط به پرداخت حق السعی نفرات اخراجی در طول مدت‌زمان اخراج بوده است که از انتشار آن‌ها خودداری می‌شود. پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس برای اعتراض به این حکم، 15 روز از تاریخ ابلاغ فرصت دارد و در غیر این صورت بعد از تاریخ مذکور حکم قطعی و لازم‌الاجرا است.