حمله شدید نماینده خامنه ای در سپاه پاسداران به ظریف: هرگز فراموش نمی کنیم/ عاقبت خوبی ندارد

(تیتر از جنگ خبر)
انتخاب
نماینده ولی فقیه در سپاه 12 اردیبهشت ماه مصادف با سالروز شهادت استاد مطهری در همایش گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه گفت: متأسفانه اخیراً برخی از مسئولان دولتی در اقدامی نسنجیده اقدام به انجام مصاحبه هایی تحت عنوان تاریخ شفاهی دولت کرده‌اند و مطالبی در آن بیان شده که مناسب فضای عمومی نبوده و بعضاً هم کذب و نادرست است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: از دیدگاه بنده و بر اساس اطلاعاتی که دارم این تحلیل را عرض می‌کنم که این حرکت برنامه‌ریزی شده بوده نه تصادفی؛ نگرانی ما این است که نکند تاریخ را در تاریک خانه بنویسند، تحریف کنند و افتخارات ملت را تضعیف و به آن خدشه وارد کنند.

وی افزود: عده‌ای دنبال این هستند که تاریخ مقاومت، ایستادگی و مجاهدت مردم را کمرنگ کنند که یکی از ابعاد در همین پروژه مشهود است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: متاسفانه انگیزه انتخاباتی پشت تخریب دیگران و کوچک کردن انسان های بزرگ بوده و برخی در پی بزرگ کردن خود از طریق کوچک نشان دادن انسان‌های دیگر هستند.
...
نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به محتوای این صوت افزود :متاسفانه در این فایل صوتی اتهامات دروغ و نسبت‌های ناروایی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به سپاه پاسداران، نیروی قدس و شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی داده شده است که عموماً هم واقعیت ندارد.
...
حاجی صادقی گفت: شما با آن اظهارات بی اساس و نادرست نه فقط به حاج قاسم بلکه در حق همه شهدا و خانواده‌های معظم آنان جفا کردید و انگار مفهوم شهادت را نمی دانید.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه «سزاوار نبود نسبت به افتخارات ملت اینگونه سخن بگویید» خاطرنشان کرد: بدانید خد ا ناظر و حاضر است و شهیدان این انقلاب را حفاظت می کند و اگر کسی در حق آنها ظلم و جفا کند عاقبت خوبی ندارد.
...
حاجی صادقی در پایان گفت: بدانید این بی‌عدالتی‌ها و بی انصافی ها را تحمل می کنیم اما هرگز فراموش نمی کنیم.