معاون سیاسی سپاه پاسداران: انتخابات امسال مهم‌ترین انتخابات پس از انقلاب اسلامی است

دیده بان ایران
سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه با اشاره به اهمیت موضوع جهاد تبیین ‌برای انتخابات ۱۱ اسفندماه امسال اظهار کرد: ما انتخاباتی می‌خواهیم برگزار کنیم که دشمن‌ برای آن‌ برنامه دارد. اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که ما چندین سال است که در یک جنگ ترکیبی درگیر هستیم که نیازمند یک شناخت از موقعیت دارد.
...
وی اظهار کرد: دشمن ‌از طریق رسانه خدمات حکومت را بی‌ارزش یا زیر سوال می‌برد و پیشرفت‌های علمی، قدرت نظامی و… را بی‌ارزش می‌کند و در کنار این کوچک‌سازی، بزرگ کردن‌ مشکلات و سیاه‌نمایی را با تصویرسازی‌های عجیب در پیش گرفته است. بدون شک حمله به مقر سپاه، بسیج، مسجد و حوزه علمیه محصول تلاش دشمن‌ بر روی تفکرات جوانان ما است.

سردار جوانی با اشاره به انتخابات پیش‌رو گفت: در بحث انتخابات، رهبر معظم انقلاب باتوجه به ناکامی‌های دشمن ‌برآوردشان این است که ‌انتخابات امسال بسیار مهم است. در واقع انتخابات امسال مهم‌ترین انتخابات پس‌ از انقلاب به شمار می‌رود. دشمن در تلاش بود در سالگرد مهسا امینی با لباس نیروی انتظامی به مردم حمله کند که حافظان امنیت گروه‌هایی که از طریق اقلیم‌ کردستان‌ با تجهیزات نظامی وارد کشور شده بودند را دستگیر کرد.

وی اظهار کرد: دشمن نمی‌خواهد انتخابات امسال در طراز ۴۵ساله انقلاب برگزار شود. با برپایی یک انتخابات پرشور تولید قدرت اتفاق خواهد افتاد پس باید شبانه‌روزی در امر جهاد تبیین‌ تلاش کنیم. رهبر معظم انقلاب فرمودند «اگر انتخابات ضعیف برگزار شود دشمن طمع خواهد کرد».

وی بیان کرد: دشمن در تلاش است با سیاه‌نمایی در انتخابات، جوانان به سمت صندوق‌ها نروند. در انتخابات سال ۸۸ با یک دروغ انتخابات را از سلامت انداختند تا جامعه را ملتهب کنند. دشمن می‌خواهد با مخدوش کردن انتخابات مشارکت را پایین بیاورد.
...
معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه با وجود کارشکنی‌های دشمن تلاش داریم که یک‌ انتخابات باشکوه را در ۱۱ اسفند برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: به دنبال تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که بر روی سلامت انتخابات، رقابتی بودن، قانونی بودن و شایسته‌گزینی تاکید داشتند، هستیم.
سردار جوانی بیان کرد: دشمنان ما به این نتیجه رسیده‌اند که انقلاب اسلامی ما در ۴۵سال گذشته جنس رهبری دوم‌اش از همان‌ جنس رهبری اول است. دشمن دو اتفاق را دنبال می‌کند ابتدا انتخابات با مشارکت پایین باشد تا بگویند انتخابات حداقلی است و اینها نماینده مردم نیستند، دوم اینکه سلامت انتخابات را مورد هدف قرار دهد.