دبیر ستاد احیای امر به معروف: اساتید زن مانع سیاست جمعیتی رهبر هستند

(تیتر از جنگ خبر)
عصرایران
جلسه هم اندیشی عفاف و حجاب روز سه‌شنبه بیست و دوم تیر ماه سال جاری در ستاد امر به معروف و نهی منکر با حضور مسئولان این ستاد و فعالان عفاف و حجاب برگزار شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در این جلسه اظهار کرد: متولیان امر در حوزه عفاف و حجاب و موضع گیری‌های گاه و بیگاه آن‌ها شرایط را به اینجا رسانده است.
...
محمد صالح هاشمی گلپایگانی گفت: دو تمدن اسلامی_ ایرانی و غربی تقابل جدی با یکدیگر دارند و سال به سال در نماد فرهنگی اسلامی _ ایرانی نسبت به نظام لیبرال غربی پیشرفت چندانی نداشته‌ایم.

این مقام مسئول اضافه کرد: در حوزه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هجمه سنگینی به ما وارد شده و غرب زده‌ها و تفکرات غربی ضربات زیادی به سیاست‌های اجرایی ما زده است.
...
هاشمی گلپایگانی گفت: وقتی آمار حجاب و رعایت عفاف کاهش پیدا کند آمار ازدواج و تمایل به فرزند آوری با کاهش شدید روبرو می‌شود و به جای آن نگهداری از حیواناتی، چون سگ جایگزین می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: فوریت شورای شهر تهران در تصویب ورود سگ‌ها به پارک‌ها نشان از نادیده گرفتن و کمرنگ شدن واقعیت‌های جامعه توسط افرادی با تفکراتی این چنینی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: ۶۰ درصد از اساتید زن که در دانشگاه تدریس می‌کنند مجرد هستند و تمایلی به ازدواج و تشکیل خانواده ندارند و بالتبع طرز تفکر این افراد بر دانشجویان پسر و دختر تاثیر گذار خواهد بود.