گزارش از جلسه رونمایی کتاب «فراتر از فاجعه»

به دعوت «گروه زنان چپ در حمایت از انقلاب ایران»، در دانشگاه هامبورگ جلسه‌ای با حضور بهرام رحمانی، نویسنده و تحلیل‌گر سیاسی ساکن سوئد که از نزدیک تمامی جلسات دادگاه حمید نوری، معروف به «حمید عباسی»، دادیار سابق زندان گوهردشت را دنبال کرده بود و در کتاب «فراتر از فاجعه» به نگارش درآورده است، برگزار شد.
در این نشست، تعدادی از ایرانیان ساکن هامبورگ شرکت داشتند. ابتدا زمان مسعودی، نقاطی را درباره پیشبرد روند جلسه و معرفی بهرام رحمانی به اطلاع حضار رساند. سپس بهرام رحمانی، تحلیل کوتاهی درباره چگونگی دستگیری و دادگاه حمید نوری و تاثیر آن بر مبارزات علیه رژیم اسلامی ایران ارائه داد. ادامه جلسه، با پرسش و پاسخ ادامه پیدا کرد. و سپس به پیشنهاد گرداننده جلسه، بحث درباره وضعیت کنونی ایران و انقلاب «زن، زندگی، آزادی» ادامه یافت.این جلسه با استقبال فعال همه شرکت کنندگان، و با تاکید بر کیفت بالای بحث‌ها، و در فضای رفیقانه و صمیمی با پایان رسید.
ما به‌عنوان «گروه زنان چپ در حمایت از انقلاب ایران» و برگزار کننده این نشست، از رفیق بهرام رحمانی و از همه شرکت‌کنندگان سپاسگزاریم و امیدواریم که در آینده نیز بتوانیم جلسات مشابهی، در رابطه با شرایط پرالتهاب و انقلابی ایران، برگزار کنیم.

از طرف گروه زنان چپ در حمایت از انقلاب ایران، زمان مسعودی
دوازهم مارس 2023