برخی از بیانیه های «کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر» (بهمن و اسفند 99)منبع: توئیتر و فیس بوک ثوره تشرین (انقلاب اکتبر)
هشدار به افراد نفوذی
شماره ۲۹۲، چهارشنبه 8 بهمن 1399 – 27 ژانویه 2021
بسم الله الرحمن الرحیم/ اقدام برخی از افراد نفوذی، کسانی که در تحصنهایی که تظاهر کنندگان صلح جوی انقلاب اکتبر آن را هدایت و رهبری می ‌کردند، به طور عملی شرکت نداشتند، آنها مدعی تشکیل احزابی شده‌ اند که به دروغ انقلابیون و یا میدانهای تحصن را نمایندگی می‌ کنند.
از زمان تحویل گیری حاکمیت، مأموریت اول نخست وزیر شکست ‌خورده مصطفی کاظمی و تیم مشکوک مشاوران وی، اجرای توطئه فرو مایه با هدف ساقط کردن انقلاب اکتبر و تشتت در صفوف متحد انقلابیون بود، کاظمی از طریق جذب مشتی از فعالان دروغین و تطمیع مالی و دادن پست و مقام و فریفتن آنها با کاندیداتوری انتخابات آتی و به ‌عهده ‌گرفتن مخارج آن، قصد تشتت در این صفوف را دارد، مخارجی که از اموال به یغما رفته از قوت مردم عراق، مصرف تشکیل احزاب وهمی شده که این احزاب ازهر گونه امتداد مردمی و یا ریشه در بین تظاهر کنندگان صلح‌ جو واقعی، تهی هستند. کمیته سازمانده به تمامی شهروندان عراق، از پیوستن به این توطئه رذیلانه که شخصاً کاظمی آنرا فرماندهی می‌کند، هشدار می ‌دهد. هدف کاظمی از این انتخابات پوشاندن لباس شرعی دروغین برای رژیم شکست ‌خورده ‌اش است که فاقد هر گونه مشروعیتی است و در شرایط اقتصاد فروپاشیده، امیدی به احیای این حکومت نیست چرا که افعیهای فساد و دفاتر اقتصادی که برای تأمین مالی رژیم تبهکار ایران ایجاد شده، بر اقتصاد عراق کنترل دارند.

شورش شهری، وظیفه ملی
شماره ۲۹۴، جمعه 10 بهمن 1399- 29 ژانویه 2021
بیش از یک سال است که خواهان اعتصاب عمومی و شورش شهری به ‌مثابه یکی از راههای مؤثر برای پایان دادن به رژیم سهمیه ‌ای فرقه ‌گرای شکست ‌خورده می باشیم و آنرا یکی از شیوه ‌های تحقق خواسته‌ های مردم عراق در کسب حقوق مشروع شان برای برخورداری از یک زندگی با کرامت و رهایی از وابستگی به همسایه تبهکار، رژیم ایران و سلطه دم و دنبالچه ‌های آن بر مقدرات مردم عراق می‌ داند.
مردم غیرتمند عراق
کماکان فراکسیونهای سیاسی فاسد و شبه‌ نظامیان جنایتکار وابسته به آنها و با حمایت نیروها امنیتی، کاظمی به کشتار تظاهر کنندگان صلح ‌جو و فعالان مدنی و پیگرد آنها و ترساندن خانواده ‌های شان و حمله به خانه‌ های شان ادامه می ‌دهند آنها بدترین و بیرحمانه‌ ترین اَعمال را بر فرزندان مردم مقاوم عراق در اقصی نقاط آن اعمال می ‌کنند. علاوه بر آشفتگی دولت ناکام کاظمی در اداره امور کشور و شکست آن در تحقق حتی یک خواسته از خواسته‌ های مردم و به‌ طور خاص افشای قاتلان تظاهر کنندگان صلح ‌جو و تثبیت حاکمیت دولت، این دولت در چپاول سیستماتیک ثروتهای عراق و حیف و میل کردن سرمایه ‌های آن مشارکت دارد و با وابسته کردن خزانه عراق به وامهای خارجی و داخلی، خزانه کشور را فرسوده و متلاشی نموده و با تحمیل مالیات به افراد کم ‌درآمد تاثیر منفی بر قُوت مردم عراق گذاشته است.
مردم پایدار عراق
کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر، آمادگی خود را برای شرکت فعال در اجرای اعتصاب عمومی اعلام می‌ کند و خواهان اعلام شورش شهری در اقصی نقاط عراق و به ‌طور خاص استانهای بپا خواسته است. تعیین زمان شروع آن با همآهنگی فعالان مدنی که فراخوان به افزایش اعمال مسالمت ‌آمیز شهری می ‌دهند است، این اقدامات مسالمت ‌آمیز برای تحقق خواسته‌های انقلاب بزرگ اکتبر مبنی بر ساقط کردن پارلمان فاسد و رؤسای سه قوه و پایان دادن به نقش شبه ‌نظامیان مورد حمایت رژیم شرور ایران و تشکیل دولت ملی انتقالی مستقل برای اجرای انتخابات پارلمانی عادلانه که تمامی مردم عراق را نمایندگی کند و خلاصی از سهمیه ‌بندی فرقه ای و منطقه ای و اعمال حاکمیت دولت بر کشور عزتمندمان عراق می ‌باشد.

دیدار پلاسخارت نماینده سازمان ملل در عراق از ایران
دوشنبه 13 بهمن 1399- 1 فوریه 2021
کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر عراق در بیانیه‌ ای دیدار جنین پلاسخارت نماینده سازمان ملل در عراق از ایران و ملاقات او با علی‌ اکبر ولایتی مشاور خامنه ‌ای در روز یکشنبه ۱۲بهمن ۹۹ را محکوم کرد.
کمیته انقلاب اکتبر عراق در بیانیه خود نوشت: «این دیدار مشکوک، صریحاً مغایر با اصل عدم دخالت در امور داخلی کشورهای عضو سازمان ملل است. هم ‌چنین این اقدام خارج از چارچوب مأموریت پایه و مشخص شده نماینده سازمان ملل مبنی بر کمک و انتقال تجربه به دولتی است که در آن انتخابات اجرا می ‌گردد، بنابراین مأموریت او مذاکره با کشورهای خارجی در مورد مسائل عراق نیست، آنچه که صورت گرفته، بی ‌احترامی و توهین آشکار به حاکمیت عراق و تجاوز به استقلال کشوری است که خودش عضو سازمان ملل است.
رفتار مشکوک پلاسخارت، با انگیزه ترویج منافع شخصی او و معاونان وی که درگیر زد و بندهای تجاری مشکوک با سران احزاب حاکم فاسد هستند، صورت گرفته است، تا در قبال اعمال وحشیانه‌ ای که شبه ‌نظامیان مرتبط با این احزاب و مورد حمایت رژیم ایران انجام می‌دهند، سکوت کنند.
کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر عراق در ادامه افزوده است: «بلاسخارت با این دیدار مشکوک ما را متعجب نمود مانند همان دیدار غیرمنتظره ‌ای که در گذشته نه چندان دور با ابوفدک برگزار نمود، ابوفدک و شبه ‌نظامیان او متهم به ‌قتل و آدم ‌ربایی و ایجاد رعب و وحشت و زندانی کردن تظاهر کنندگان هستند.

نامه سر گشاده به پاپ اعظم فرانسیس
شماره ۲۹۸، شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ـ ۲۷ فوریه ۲۰۲۱
کمیته برگزاری تظاهرات انقلاب اکتبر بهترین دوردهایش را تقدیم می ‌دارد و به اطلاع شما می ‌رساند که عراق سرزمین مقدسات و پایتخت آن بغداد، شهر صلح و آشتی به شما خوش آمد می ‌گوید، زیرا که شما پیام آسمانی برای صلح و سعادت را نمایندگی می‌کنید.
پاپ اعظم؛ مردم عراق از تمامی ادیان و مذاهب و قومیتها، می ‌گویند که زمان دیدار شما از عراق زمان مناسبی است، پس باید که شما نسبت به آنچه که در عراق از سال ۲۰۰۳ تاکنون از کشتار و ترور و خون‌ ریزی و کوچاندن و فساد مالی و غصب زمینهای مردم و تجاوز به اماکن عبادت مساجد وکلیساها توسط ارگانهای سرکوبگر دولتی بغداد و شبه‌نظامیان افسار گسیخته، مطلع باشید. چه بسا ممکن است انگیزه‌ های ظاهری از دیدار شما، مسائل دینی باشد، اما پاپ اعظم ناظران اعتقادی غیر از این دارند، به ‌ویژه، شما می ‌دانید که حضرت مسیح قتل و آنچه که منجر به آن می ‌شود را حرام کرده است مانند حرام کردن ظلم و تجاوز به حقوق، همانطور که در کتاب مقدس آمده: اگر ظلم را بر فقیران و برکندن انصاف و عدالت را در کشوری بینی‌، از این امر مشوّش مباش‌، زیرا آنکه بالاتر از بالا است‌، ملاحظه می‌کند، و حضرت اعلی فوق ایشان است‌. (کتاب الجامعه ۵-۸). بسیاری معتقدند که پاپ اعظم، با گذاشتن دست خود در دست قاتلان بیش از ۸۰۰ شهید و بیش از ۳۰ هزار مجروح و معلول از جوانان عراق از تمامی ادیان و قومیتها، این کار چشم‌پوشی بر این جنایات است و این یک اشتباه تاریخی است که عراقیان و هر فرد منصفی آن را نمی ‌بخشد.
پاپ اعظم؛ حصرت مسیح جایگاه والایی در نزد همه عراقیان دارد، حضرت مسیح تمام مراحل زندگی خود را بین مردم در مقابله با ظلم و تعدی و فساد و رویارویی با فراعنه و سرکشان با جهاد و پایداری گذرانده است. اولین شاگردانش از ابتدا به عراق می آمدند آیا قابل قبول است که پاپ اعظم به حاکمان مستبد از کیسه درد و رنج عراقیان مشروعیت ببخشد.
در پایان، کمیته سازمانده از پاپ اعظم خواهشمند است که به آنچه در عراق می‌ گذرد با دید عیسی مسیح (ع) نگاه کند که این وفاداری به دین شما و انسانیت است.

شکوه و جاودانگی از آن شهدای انقلاب اکتبر. بهبودی عاجل برای مجروحان مان و آزادی ناپدید شدگان اجباری از زندانهای شبه نظامیان.

منبع: نبرد خلق شماره 436، یکشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۰ ـ ۲۱ مارس ۲۰۲۱